Tehetséggondozó program a Műegyetemen

A BME-n 2011-2012-ben "Tehetséggondozás a TDK tevékenységben" címmel egy olyan programot indítottunk, amely pályázatok formájában támogatja a TDK-zó hallgatók kül- és belföldi konferenciákon, tanulmányutakon való részvételét. A program koordinátora Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. , a különféle pályázatok a BME tehetséggondozó programjainak honlapján kerültek kiírásra.

Fontos: Minden számla a BME pontos címére szóljon, ezen kívül csak a pályázó neve szerepelhet rajta. Egy számla csak egy személyre (vagy utazási költség vagy szállás) szóljon, nem lehet megosztani sem személyek sem tárgy vonatkozásában a számlákat az elszámolás során.